Już wkrótce wystartuje w Polsce sprzedaż Xiaomi Redmi Note 4 ze Snapdragonem 625 | Tabletowo.pl

Już wkrótce wystartuje w Polsce sprzedaż Xiaomi Redmi Note 4 ze Snapdragonem 625

Dołącz do dyskusji 0

Jeszcze w styczniu ABC Data, czyli jedyny, oficjalny dystrybutor urządzeń Xiaomi w Polsce, zapowiedział wprowadzenie na przełomie lutego i marca kilku nowych smartfonów tej marki, w tym również Redmi Note 4 ze Snapdragonem 625. Czas jednak mija nieubłaganie i pojawiły się obawy, że firma się nie wyrobi, ponieważ mamy już przecież prawie połowę miesiąca. Na szczęście właśnie nas zapewniono, że wkrótce rozpocznie się sprzedaż tego modelu.

Jak zdradził serwisowi źródłowemu jeden z przedstawicieli ABC Data, smartfony są już w kraju, ale aktualnie trwają jeszcze ostatnie testy przed uruchomieniem sprzedaży. Dystrybutor chce się bowiem upewnić, że urządzenia są w pełni sprawne i przyszłych użytkowników Redmi Note 4 ze Snapdragonem 625 nie spotka żadna niemiła niespodzianka.

Przy okazji Dawidowi z Tabletów udało się także „wyciągnąć” informację, jaką konfigurację zaoferują smartfony, dystrybuowane przez ABC Data. To istotny „szczegół” – wszakże w Chinach dostępne są (a właściwie będą od jutra) aż trzy wersje. Do Polski trafi jednak najbardziej podstawowa, czyli z 3GB RAM i 32GB pamięci wewnętrznej. Mimo wszystko i tak wydaje mi się, że nikt nie powinien narzekać na taki zestaw, ponieważ to i tak więcej niż oferuje większość konkurencji.

Aktualnie natomiast nie wiadomo, ile ma kosztować u nas Redmi Note 4 ze Snapdragonem 625. Za Redmi Note 3 ze Snapdragonem 650 i również w konfiguracji 3GB/32GB trzeba jednak zapłacić 1299 złotych. Wydaje mi się, że powinniśmy spodziewać się ceny na podobnym poziomie.

Źródło: Tablety

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona