Już w październiku do sprzedaży trafi Acer Aspire Switch 11

Już w październiku do sprzedaży trafi Acer Aspire Switch 11

Dołącz do dyskusji 0

Podczas tegorocznych targów IFA Acer zaprezentował masę nowych urządzeń. Wśród nich znalazła się ciekawa hybryda Aspire Switch 11. Dziś dowiedzieliśmy się, że producent zamierza ją wprowadzić do sprzedaży już w październiku.

Ile będziemy musieli zapłacić za wspomnianą wyżej hybrydę? Acer wycenił ją na niespełna czterysta euro. Na początku sprzęt trafi na niemiecki rynek, później zadebiutuje w pozostałych krajach.

Tabletowo.pl Już w październiku do sprzedaży trafi Acer Aspire Switch 11 Acer Hybrydy Windows

Przypomnijmy, że Aspire Switch 11 wyposażony został w 11,6-calowy ekran pracujący z rozdzielczością 1366 x 768 pikseli, dwa gigabajty pamięci operacyjnej, 64GB pamięci na pliki, z możliwością rozszerzenia z pomocą karty microSD, czterordzeniowy układ Intel Atom Z3745 oraz dwa porty USB.

Warto jednak zaznaczyć, że w sprzedaży będzie również wersja z układem Intel Core i5 oraz czterema gigabajtami pamięci operacyjnej.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona