Już niebawem na rynku pojawi się MSI S100 - nowa hybryda z Windows 8.1
Ważne

Już niebawem na rynku pojawi się MSI S100 – nowa hybryda z Windows 8.1

Model MSI S100 po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć podczas trwania tegorocznych targów Computex. Teraz producent informuje, że ta hybryda w najbliższym czasie zostanie wprowadzona do sprzedaży.

Sprzęt pracuje pod kontrolą Windowsa w wersji 8.1. Napędzany jest przez czterordzeniową jednostkę Intel Atom Z3740D 1,8 GHz ze wsparciem dwóch gigabajtów pamięci operacyjnej. Użytkownik do dyspozycji dostanie 64 GB pamięci na dane oraz 2-megapikselowy aparat. Ponadto znajdziemy tutaj 10,1-calowy wyświetlacz pracujący z rozdzielczością 1280 x 800 pikseli, moduł Bluetooth 4.0 oraz baterię o pojemności 7500 mAh.

Tabletowo.pl Już niebawem na rynku pojawi się MSI S100 - nowa hybryda z Windows 8.1 Hybrydy Windows

Producent umieścił powyższe urządzenie na swojej stronie internetowej, aczkolwiek nie poinformował jeszcze o dacie wprowadzenia na rynek oraz o cenie tej hybrydy. Miejmy nadzieję, że nie przekroczy ona dwustu dolarów.

Tabletowo.pl Już niebawem na rynku pojawi się MSI S100 - nowa hybryda z Windows 8.1 Hybrydy Windows

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona