Już nie musisz zazdrościć użytkownikom nowych iPhone’ów koloru ich urządzeń | Tabletowo.pl

Już nie musisz zazdrościć użytkownikom nowych iPhone’ów koloru ich urządzeń

Samsung także wypuszcza Galaxy S7 i S7 edge w różowozłotej wersji kolorystycznej

Dołącz do dyskusji 0

Kojarzycie nowe smartfony marki Apple? Modele 6s/6s Plus i SE można kupić w różowozłotej wersji kolorystycznej, nazwanej przez producenta „Rose Gold”. Jeśli chcieliście mieć flagowego smartfona z Androidem i koniecznie własnie we wspomnianym wcześniej kolorze to już możecie.

Dziś Samsung ogłosił, że wypuścił Galaxy S7 i S7 edge w wersji kolorystycznej Pink Gold, która jest już piątą wersją flagowego modelu. Debiutujący w tym kolorze smartfon dostępny będzie od dziś w Korei, a już niedługo także na innych rynkach.

Pewnie zastanawiacie się dlaczego akurat ten kolor został wybrany jako nowa wersja kolorystyczna. Samsung tłumaczy, że ta naturalna i inspirowana kolorem skóry wersja ma dawać poczucie komfortu. Ma także na celu uspokoić, dać trochę łagodności, blasku i wyrafinowania całej konstrukcji.

Jak Wam się podoba nowy Galaxy S7?

Źródło: Samsung, PhoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona