Już jest BlackBerry Playbook OS 2.0! - Tabletowo.pl

Już jest BlackBerry Playbook OS 2.0!

Tabletowo.pl Już jest BlackBerry Playbook OS 2.0! BlackBerry Nowości

Panie i Panowie, mamy dobrą wiadomość: aktualizacja BlackBerry Playbook OS 2.0 dla tabletu BlackBerry Playbook jest już dostępna!

Opatrzona numerem 2.0.0.7971 wersja wnosi wiele nowych funkcji, na które czekaliśmy od wielu miesięcy. Wśród nich znalazł się natywny klient poczty elektronicznej ze wspólną skrzynką, zakładkami i obsługą formatowania tekstu oraz aplikacje Kalendarza i Kontaktów. Co więcej, BlackBerry Playbook OS 2.0 wyposażono w program Android App Player pozwalający na emulację aplikacji napisanych z myślą o systemie Google Android. Na liście nowości znalazła się również nowa wersja usługi BlackBerry Bridge, która teraz pozwala na użycie klawiatury, gładzika i ekranu dotykowego smartfonu BlackBerry jako pilota służącego do obsługi tabletu oraz zaktualizowany pakiet biurowy Documents To Go z Print To Go z możliwością synchronizacji z serwerami zarządzającymi BlackBerry Fusion.

Aktualizujemy!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona