Już 15 maja poznamy pierwszy tablet Xiaomi, MiPad? 14

Już 15 maja poznamy pierwszy tablet Xiaomi, MiPad?

xiaomi-mipad-tablet

Xiaomi to firma, którą na pewno dobrze znacie mimo tego, iż sprzedaje swoje produkty tylko w Azji. Na rynku smartfonów bardzo zamieszała, niedawno pokazała także swój phablet Redmi Note, a teraz brakuje w tej układance tylko dobrego tabletu. Możliwe, że zobaczymy go już 15 maja!

Pisaliśmy już o tablecie Xiaomi, ponieważ miał on się, według wielu, pojawić 23 kwietnia. Jednak jak wiecie nie zobaczyliśmy wtedy tego urządzenia, ale prawdopodobnie za kilka dni poznamy je w pełnej okazałości. Już 15 maja odbędzie się konferencja Xiaomi w Pekinie i to właśnie tam możemy poznać MiPad’a, ale nie są to potwierdzone informacje. Możliwe, że chińska firma znów zaprezentuje coś innego.

Nie jest jeszcze znana specyfikacja Xiaomi MiPad, ale według wcześniejszych przecieków będzie on wyposażony w 7,9-calowy ekran HD, Snapdragona 400, 1 GB pamięci RAM, 8-megapikselowy aparat oraz łączność LTE. Jednak znając Xiaomi możemy spodziewać się również bardzo mocnego urządzenia, które swoją ceną zaskoczy klientów. A Waszym zdaniem co zaprezentuje chińska firma? Urządzenie ze średniej półki, coś topowego czy będziemy mogli wybierać z kilku dostępnych wariantów?

Źródło