JK Shin potwierdza istnienie Samsunga Galaxy Note 8 | Tabletowo.pl

JK Shin potwierdza istnienie Samsunga Galaxy Note 8

Dołącz do dyskusji 0

Jeszcze kilka dni temu intensywnie dywagowaliśmy o przekątnej najnowszego członka rodziny Note Samsunga, który wkrótce zostanie zaprezentowany, a już dziś wszystko stało się jasne. Koreańskie media iNews24 donoszą, że JK Shin potwierdził istnienie Samsunga Galaxy Note 8. Jego premiery spodziewamy się podczas targów Mobile World Congress 2013 w Barcelonie (25-28.02.).

Nie wiem czy pamiętacie, ale jak w sieci pojawiły się pierwsze spekulacje dotyczące Samsunga GT-N5100, mówiono o 7-calowym produkcie. Później informacje płynnie przeszły na nieco większą przekątną – 7,7″, by ostatecznie jeszcze nieco się zwiększyła do równych ośmiu cali. I tak oto powstał Samsung Galaxy Note 8.

Jeśli poprzednie nieoficjalne informacje znajdą potwierdzenie w rzeczywistości (JK Shin potwierdził jedynie przekątną ekranu modelu), Galaxy Note 8 będzie urządzeniem wyposażonym przede wszystkim w czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,6GHz, 2GB RAM, 8-calowy ekran Super Clear LCD o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, Androida 4.2 oraz oczywiście rysik S Pen. Więcej na temat jego parametrów technicznych możecie przeczytać tutaj.

Warto przypomnieć, że Galaxy Note 8 nie będzie jedynym tabletem, który Samsung zamierza pokazać w stolicy Katalonii. Więcej na ten temat przeczytacie w poprzednim wpisie.

źródło. źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona