Jeżynowe cel pal, czyli seria Angry Birds ląduje na BlackBerry Playbooku

Wigilia Bożego Narodzenia już w tę sobotę, ale nigdy nie jest za późno, aby przygotować prezenty. Z tego założenia wyszła firma Rovio, która w tym tygodniu wprowadziła do sklepu BlackBerry App World serię niezwykle popularnych gier Angry Birds: Angry Birds, Angry Birds Seasons oraz Angry Birds Rio.

Myślę, że fenomenu Angry Birds nikomu tłumaczyć nie trzeba. Te kolorowe ptaki pałające nienawiścią do głupkowatych zielonych świń zyskały ogromną popularność na całym świecie, a nawet doczekały się kolekcji pluszowych zabawek, akcesoriów szkolnych oraz filmu, którego produkcja ruszy już wkrótce. Do tej pory w serię Angry Birds grać mogli posiadacze znakomitej większości tabletów i smartfonów na rynku – dzięki niewielkim wymaganiom, gry działały płynnie nawet na najtańszych urządzeniach – lecz do tego grona nie zaliczali posiadacze tabletów BlackBerry Playbook. Jak powszechnie wiadomo, każdy potrzebuje chwili relaksu – nawet skupieni na swoich sprawach biznesmeni. Na przeciw wyszła im firma Rovio i umożliwiła im spędzanie wolnego czasu na eksterminacji zielonych świń za pomocą kolorowych ptaków o skłonnościach samobójczych.

Więcej informacji oraz linki do gier Angry Birds znajdziecie poniżej. Każda część kosztuje $4.99, czyli nieco więcej niż na inne platformy.

  • Angry Birds: Stawką jest przetrwanie Angry Birds! Czas na zemstę na świniach, które ukradły ptakom jajka.Wykorzystaj destrukcyjne umiejętności Angry Birds aby zniszczyć fortyfikacje świń!
  • Angry Birds Seasons: Świętuj z Angry Birds! Angry Birds Seasons jest specjalną edycją gry, która przeprowadza wściekłe ptaki przez kolejne święta w ciągu roku!
  • Angry Birds Rio: Ocal Angry Birds przed szmuglerami i małpami! Angry Birds zostały porwane i zabrane do Rio de Janeiro! Pomóż im uciec przed szmuglerami i ocalić przyjaciół!

via materiały prasowe