Jetpack Joyride wlatuje do Google Play. Dobra zabawa za darmo! - Tabletowo.pl

Jetpack Joyride wlatuje do Google Play. Dobra zabawa za darmo!

Tabletowo.pl Jetpack Joyride wlatuje do Google Play. Dobra zabawa za darmo! Aplikacje

Znacie grę Jetpack Joyride? W sklepach Apple AppStore i Amazon AppStore, a nawet na Facebooku dostępna jest do wielu miesięcy, ale dopiero w piątek zawitała do Google Play. Gra została stworzona przez Halfbrick Studios, firmę będącą autorem takich hitów jak Fruit Ninja, Age Of Zombies i Monster Dash. Jeżeli graliście w któryś z tych tytułów, wiecie, że z Jetpack Joyride nie będziecie się nudzić.

Jetpack Joyride pobrałem w Apple AppStore w ubiegłym roku, ponieważ w specjalnej promocji było darmowe, a na dodatek zostało wyróżnione przez Apple jako „Gra roku” w iTunes Rewind 2011. Sekret sukcesu gry tkwi w prostocie jej działania: zadaniem gracza jest sterowanie bohaterem zwanym Barrym Steakfriesem, który, wyposażony w różnej maści plecaki odrzutowe i dopalacze, musi unikać blokad elektrycznych, rakiet i laserów. Walcząc o życie, Barry „smaży” spanikowanych naukowców i zbiera monety, za które gracz może kupić lepszy plecak odrzutowy, bonusy lub nowe ubrania. Wbrew pozorom Jetpack Joyride nie jest grą łatwą – unikanie przeszkód w odpowiednim momencie i pokonanie jak najdłuższego dystansu wymaga doskonałego refleksu i wyczucia.

Tabletowo.pl Jetpack Joyride wlatuje do Google Play. Dobra zabawa za darmo! Aplikacje

Jeżeli chcecie spróbować swoich sił, zajrzyjcie do Google Play, skąd możecie pobrać Jetpack Joyride za darmo. Grę testowałem na 9,7-calowym tablecie z Androidem 4.1 Jelly Bean i nie odnotowałem problemów. Rozdzielczość grafiki nie jest najwyższa, ale to nie psuje radości płynącej z rozgrywki. Bawcie się dobrze i uważajcie na pojawiające się znienacka lasery!

via Boy Genius Report, Halfbrick

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona