Jeszcze w tym roku zobaczymy ZTE Axon Max z 6-calowym wyświetlaczem - Tabletowo.pl

Jeszcze w tym roku zobaczymy ZTE Axon Max z 6-calowym wyświetlaczem

W sieci pojawiło się kilka informacji oraz zdjęcie, które przedstawia ZTE Axon Max. Będzie to sporych rozmiarów smartfon z bardzo dobrą specyfikacją. Jest na co czekać?

Specyfikacja ZTE Axon Max obejmie przede wszystkim 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD (1440 x 2560 pikseli). Sercem urządzenia będzie najprawdopodobniej ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdrago 810 wraz z układem graficznym Adreno 430 i 4GB pamięci RAM.

Do dyspozycji użytkowników zostanie przeznaczony 13-megapikselowy aparat umieszczony na froncie smartfona. ZTE Axon Max będzie oferował akumulator o pojemności 3000 mAh, czytnik linii papilarnych oraz skaner tęczówki oka.

Cena ZTE Axon Max nie jest jeszcze znana, zostanie ona prawdopodobnie wyjawiona dopiero pod koniec roku – w momencie, gdy urządzenie zostanie wprowadzone do sprzedaży.

Źródło: phonearena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona