Jeszcze jeden telefon od Xiaomi?

W bazie Geekbench pojawił się kolejny smartfon chińskiej firmy Xiaomi. Wygląda na to, że twórcy Redmi 3 mają jeszcze schowanych kilka asów w rękawie.

Przejdźmy od razu do konkretów. W bazie zbierającej informacje o urządzeniach mobilnych, Geekbench, pojawił się nowy smartfon chińskiego Xiaomi. Nie znamy na razie jego prawdziwej nazwy, pojawiła się tylko kodowa – Xiaomi Altun.

Sądząc po informacjach, jakie wyciekły do internetu, szykuje się raczej „średniak”. Xiaomi Altun ma być wyposażony w 2 GB pamięci RAM, a także ośmiordzeniowy procesor. Wiadomo jeszcze, że testowane urządzenia były wyposażone w system Android 6.0 Marshmallow. To tyle, co przedostało się do ogólnej wiadomości. Smartfon był testowany 25 razy od początku maja tego roku.

Wcześniej, bo na początku lipca, w bazie Geekbench pojawił się inny smartfon Xiaomi – o nazwie kodowej Capricorn. Telefon miał 3 GB pamięci RAM, procesor 2 GHz oraz Androida 6.0.1 na pokładzie. Mógł to być Xiaomi Mi Note 2, ale równie dobrze chiński producent może pracować nad kilkoma podobnymi urządzeniami. Przekonamy się o tym zapewne już niebawem.

Źródło: GadgetOX