Jesteśmy z Wami już od 9 lat!

W ciągu roku każdy z nas ma swoje ważne dni. Dla mnie jednym z najważniejszych jest 5 czerwca. To właśnie tego dnia, 9 lat temu, coś mnie tknęło, żeby zrobić coś, czego się po sobie w tamtym czasie, z różnych względów, nie spodziewałam. I jakże się cieszę, że to zrobiłam!

Decyzja podjęta pod wpływem impulsu

To właśnie dziewięć lat temu, dokładnie 5 czerwca 2010 roku, kupiłam domenę Tabletowo.pl, szybko znalazłam darmową skórkę pod stronę na WordPressie i wrzuciłam to na pierwszy lepszy hosting, o którym w tamtym czasie słyszałam sporo dobrego. Miałam wtedy 19 lat. Zupełnie nie wiedziałam jak chcę, żeby wyglądała moja przyszłość. Tymczasem sytuacja wyjaśniła się sama – związałam się z prowadzeniem portalu w sieci, co robię niezmiennie przez cały ten czas, poświęcając się temu w całości.

Reklama

Wy widzicie tylko jedną stronę tej działalności – dobrze prosperującą machinę, kilkunastu zaangażowanych redaktorów i te nieszczęsne posty powstałe przy współpracy (które naprawdę nie są takie złe!). Ja natomiast wiem, ile ciężkiej pracy w to wszystko wkładam, ile godzin nad tym spędzam i jak dużo energii poświęcam na to, by “moje dziecko” rosło i dostarczało Wam z dnia na dzień ciekawych treści do konsumowania. Oczywiście nie robię tego wszystkiego sama, ale odpowiedzialność za to wszystko biorę na swoje barki.

tak wyglądało Tabletowo krótko po starcie

Kolejny rok, kolejne radości

Nie ukrywam, że Tabletowo jest dla mnie źródłem przeróżnych, często skrajnych emocji. Przez ten czas poznałam masę wartościowych osób, zwiedziłam kawał świata czy wreszcie przeniosłam się do Warszawy. Miałam dostęp do najnowszych urządzeń, których normalnie pewnie nigdy nie widziałabym na oczy i okazję być tam, gdzie udać się zawsze marzyłam – USA, Korea czy Chiny. Masę rzeczy się przez ten czas nauczyłam, a jeszcze sporo przede mną. Zdobyłam partnera serwisu – Media Expert (który jest z nami kolejny rok!), mam świetną ekipę redakcyjną (dzięki!) i ciągle przemy do przodu, niezależnie od okoliczności i zmieniających się algorytmów Google. To nie są wcale łatwe czasy dla wydawców internetowych, a nam niezmiennie udaje się utrzymać w gronie najbardziej poczytnych i liczących się portali technologicznych w Polsce.

Z mojej strony podziękowania dla wszystkich autorów, którzy przewinęli się przez Tabletowo przez te wszystkie lata. Bardzo cieszę się, że wielu z nich jest ze mną kilka lat i wcale nie zamierza nigdzie uciekać. A to oznacza, że stanowimy naprawdę fajną i zgraną ekipę.

Dzięki, że z nami byliście przez 9 lat. Mam nadzieję, że będziecie kolejne drugie tyle :)