Jesteś nominowany do Oskara - dostaniesz złotą Motorolę Xoom - Tabletowo.pl

Jesteś nominowany do Oskara – dostaniesz złotą Motorolę Xoom

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Jesteś nominowany do Oskara - dostaniesz złotą Motorolę Xoom Ciekawostki Motorola Nowości

Reklama dźwignią handlu. Wie o tym każda firma, która chce trafić do szerszego grona odbiorców. Nie trzeba tego tłumaczyć Motoroli, która to znalazła bardzo ciekawy sposób na rozreklamowanie swojego najnowszego produktu – tabletu Xoom. Złote wersje urządzenia będą rozdawane podczas ceremonii wręczenia Oskarów.

Kto otrzyma takie cacko? Będą to wszystkie osoby nominowane do Oskara w następujących kategoriach: najlepsza aktorka, najlepszy aktor, najlepsza aktorka drugoplanowa, najlepszy aktor drugoplanowy oraz najlepszy reżyser. Złote Motorole Xoom dostaną także prowadzący galę rozdania Oskarów (ale im się pofarciło… :)).

Gwiazdy wraz z Motorolą Xoom otrzymają skórzane pokrowce. I jak tu im nie zazdrościć? Nie dość, że zagrali w super produkcjach (i jeszcze im za to zapłacili niezłą kasę), to jeszcze dostają za darmo taki sprzęt… może macie wśród znajomych Colina Firth, Natalie Portman lub Toma Hoopera? Jeśli tak – dajcie znać – chętnie poznam ich opinie na temat Xoom :)

Swoją drogą, na pewno część z Was będzie uważnie śledziła galę rozdania Oskarów. Jacy są Wasi kandydaci do zdobycia statuetki w poszczególnych kategoriach?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona