Jeśli wiecznie trzęsą ci się ręce, nie wybieraj Xiaomi Mi Mix - pierwsze zdjęcie smartfonu po upadku | Tabletowo.pl

Jeśli wiecznie trzęsą ci się ręce, nie wybieraj Xiaomi Mi Mix – pierwsze zdjęcie smartfonu po upadku

Dołącz do dyskusji 0

Bez wątpienia dawno minęły czasy, kiedy telefonem można było wykonywać efektowne triki, grając nim w zośkę na przerwach w szkole. Dlatego z reguły uważamy na swoje smartfony. Jednak niektóre modele są z racji konstrukcji bardziej narażone na uszkodzenia. I taki prawdopodobnie jest Xiaomi Mi Mix.

Z ekranem, który zajmuje 91.3 przedniego panelu, ten telefon wygląda jak wyjęty z jakiegoś filmu sci-fi. Jednakże bardzo wąskie ramki w kombinacji z ceramiczną obudową urządzenia może oznaczać, że to jednocześnie najbardziej kruchy smarfon w historii.

Mi Mix jeszcze nie jest w sprzedaży, a już jeden z egzemplarzy wylądował na podłodze. Podniesienie go z niej po niefortunnym wyśliźnięciu się telefonu z ręki musiało być niemiłym doświadczeniem.

xiami-mi-mix

Jak można wywnioskować ze zdjęcia, Mi Mix musiał uderzyć o ziemię lewym rogiem, który jest najbardziej zdewastowany. Poważnie ucierpiał też ekran – widać dwa podłużne pęknięcia biegnące wzdłuż wyświetlacza. Nie wiadomo do końca czy i z jakiej formy ochrony ekranu korzysta w tym modelu Xiaomi, ale na pewno nie jest to Corning Gorilla Glass (nie dlatego, że GG nie pęka po uderzeniu, tylko dlatego, że producent na pewno by się pochwalił takim szkłem na wyświetlaczu podczas premiery). Oprócz tego uszczerbiły się ceramiczne ramki.

Hm, zawsze można zainwestować w ubezpieczenie ekranu.

Pierwsza partia Xiaomi Mi Mix zostanie udostępniona do sprzedaży w piątek.

źródło: mydrivers.com via xiaomitoday.com

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona