Jednodniowy Festiwal zakupów w Apple Online Store już 29 listopada - Tabletowo.pl

Jednodniowy Festiwal zakupów w Apple Online Store już 29 listopada

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Jednodniowy Festiwal zakupów w Apple Online Store już 29 listopada Apple Nowości Promocje

Co roku pod koniec listopada w Apple Online Store organizowany jest Festiwal zakupów. Jest to jednodniowa promocja, w ramach której wybrane produkty Apple można kupić o kilkadziesiąt do kilkuset złotych taniej niż standardowo (często jednak na poziomie zbliżonym do cen w innych sklepach lub nawet na wyższym). Najbliższy Festiwal będzie miał miejsce już za dwa dni, 29 listopada.

Standardowo, jak to Apple ma w zwyczaju, na kilkadziesiąt godzin przed rozpoczęciem akcji nie zostały ujawnione żadne szczegóły dotyczące urządzeń i akcesoriów, które zostaną przecenione. Wiadomo jedynie, że wszystko, co zamówimy tego dnia (przypominam, 29 listopada), dostarczone zostanie do nas gratis, co równa się z darmową wysyłką.

Z doświadczenia z lat ubiegłych wiemy, że wybrane iPady przeceniane były maksymalnie o 251 złotych, akcesoria – o 90 złotych, natomiast Macbooki – o ok. 400 złotych. Tegoroczne obniżki powinny być na podobnym poziomie. Oczywiście o szczegółach dam znać w piątek, gdy promocja już ruszy.

Dzięki Grzesiek za info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona