gameloft gry2013

Jakie gry szykuje Gameloft na 2013 rok? (aktualizacja)

gameloft gry2013

Reklama

Od lat wśród firm, które znane są najbardziej z produkowania gier mobilnych, najpopularniejsze są dwie: Electronic Arts i Gameloft. Każda z nich w kolejnych latach wypuszcza coraz to nowsze produkcje, mające wciągnąć nas na długie godziny, oferując lepszą grafikę i ciekawszą rozgrywkę. Dziś do sieci trafiła lista tytułów Gameloft, które najprawdopodobniej ujrzą światło dzienne w 2013 roku.

Poniższa lista pierwotnie zamieszczona została na DroidGamer. Co do jej autentyczności można mieć wątpliwości, ale zawiera bardzo prawdopodobne tytuły. Z jednej więc strony lista może być jak najbardziej prawdziwa, z drugiej – mogła zostać stworzona przez jakiegoś fana firmy… Fakt, iż Gameloft kontaktował się z niektórymi serwisami, które zamieściły listę gier (np. Slashgear) z prośbą o jej usunięcie, wcale nie ułatwia poprawnego zinterpretowania sytuacji… Mogli o to prosić w obu przypadkach.

Spójrzmy jednak jakich gier na urządzenia mobilne możemy się spodziewać w nadchodzącym roku (część będzie dostępna wyłącznie na iPada, część na Androida i iOS):

Aktualizacja (9.12.2012, 18:18):

Lista gier została usunięta na prośbę Gameloftu.

źródło