Jak wytrzymałe jest Gorilla Glass 3? - Tabletowo.pl

Jak wytrzymałe jest Gorilla Glass 3?

Tabletowo.pl Jak wytrzymałe jest Gorilla Glass 3? Ciekawostki Nowości

Jednym z najbardziej obleganych stoisk na Consumer Electronics Show 2013 w Las Vegas z całą pewnością będzie stoisko firmy Corning. Na kilka dni przed targami firma zapowiedziała nadejście Gorilla Glass 3. Nic więc dziwnego, że mnóstwo osób chce zobaczyć jak odporne jest szkło z zastosowaną najnowszą technologią firmy.

Zanim jednak przejdziecie do obejrzenia poniższego wideo, nagranego przez ekipę Engadget, warto przypomnieć najważniejsze fakty dotyczące Gorilla Glass 3. Należy przypomnieć, że producent zapowiedział trzykrotnie wyższą odporność na zarysowania i zmniejszenie widoczności zarysowań aż do 40% w porównaniu do poprzedniej generacji, czyli Gorilla Glass 2.

Brzmi nieźle, jak się sprawdza w rzeczywistości? Tego możecie się dowiedzieć poniżej. Na stoisku Corning przeprowadzane są krótkie testy wytrzymałości Gorilla Glass 3. Wśród nich spuszczanie z różnych wysokości kulki ważącej 130 g.

Pierwsze urządzenia mobilne z Gorilla Glass 3 mają zadebiutować w drugiej połowie 2013 roku.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona