Jak wyśmiać Samsunga i na tym zarobić: spalone etui na iPhone’a

Dzięki pomysłowości ludzi pracujących w Uniqfind, wkrótce będzie można upodobnić swojego iPhone’a do Samsunga Galaxy Note 7, w którym spłonęła bateria. Jestem pewien, że istnieją lepsze sposoby na wydanie 25 dolarów, ale przynajmniej niektórym noszenie takiego etui może sprawić swego rodzaju trudną do wytłumaczenia przyjemność.

Produkt, nazwany nie wiedzieć czemu Explo-Sung, to właściwie rodzaj naklejki na przedni i tylny panel urządzenia. Jak tłumaczą twórcy tego pomysłu, trzeba na niego spojrzeć z przymrużeniem oka.

iphone-etui-note-7-2

„Tutaj, w Uniqfind, wpadliśmy na śwetny sposób, jak zmienić wygląd swojego iPhone’a na zbliżające się Halloween. Wiadomo, że spalony smartfon jest czymś, czego boją się jego właściciele, zatem naklejki Explo-Sung na iPhone’y to znakomity sposób na wystraszenie innych. I jednocześnie nasz najgorętszy towar, jak dotąd.”

Dziwne to wyjaśnienie, zwłaszcza, że naklejka ma być sprzedawana od 1 listopada (a Halloween jest 31 października) – choć zapewne osobom zainteresowanym kupnem prześmiewczego gadżetu raczej nie będzie przeszkadzać ten zgrzyt logiczny.

Interesuje mnie, czy Samsung zareaguje na ten wybryk. Firma wystosowała już prośby do YouTube, żeby serwis zablokował filmy ze zmodowanego GTA, w których zamiast granatów występują eksplodujące Note’y 7.

 

źródło: cnet, uniqfind.com