Jak tani może być tablet z Windows? Co powiecie na 65 dolarów?

Jak tani może być tablet z Windows? Co powiecie na 65 dolarów?

Dołącz do dyskusji 0

Ceny budżetowych tabletów z Windowsem ciągle spadają i bariera 100 dolarów nie jest już taka nierealna. Co więcej, producenci już dawno ją pokonali i teraz oferują swoje produkty jeszcze taniej. Absolutnym hitem są aktualnie 7 i 8-calowe tablety, które zostały pokazane w Hong Kongu i kosztują tylko 65 dolarów!

Pierwszy tablet, o którym mówię, nazywa się Emdoor EM-i8170 i został wyposażony w 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Oczywiście nie można spodziewać się po nim świetnej specyfikacji, ale dla wielu osób 1 GB pamięci RAM oraz 4-rdzeniowy Intel Bay Trail Z3735G będą wystarczające. Poza tym znajdziemy w nim również 16 GB pamięci wbudowanej. Drugi to 8-calowe urządzenie firmy Ployer z procesorem Intel Atom Z3735F w takiej samej cenie.

Niestety nie są jeszcze znane dokładne specyfikacje tych urządzeń, ale nie da się ukryć, że taka cena jest bardzo atrakcyjna. Chińskie firmy walczą o klientów na wiele sposobów, a niski koszt zakupu jest chyba najważniejszym z nich. Teraz możemy czekać na większe firmy, które zapewne też będą mogły pokazać więcej tanich urządzeń i oczywiście na większą dostępność tych tabletów.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona