Jak rozłożyć i złożyć Sony Xperia Z2 Tablet?

Film przedstawiające zaawansowane sprzęty rozłożone na czynniki pierwsze często cieszą się bardzo dużą popularnością. Jeśli Wy również lubicie je oglądać, to mam dla Was prawdziwą perełkę, a w zasadzie aż dwie. Na dwóch filmach możecie zobaczyć jak rozłożyć i złożyć Sony Xperia Z2 Tablet. 

Sony Xperia Z2 Tablet to topowe urządzenie japońskiego producenta, które ostatnio bardzo dokładnie opisała dla Was Kasia w swojej recenzji. Dlatego po wszystkie szczegóły techniczne odsyłam właśnie do jej tekstu. My rzućmy okiem na dwa filmy, które trafiły do sieci.

Pierwszy widzicie powyżej i pokazuje on jak można złożyć ten tablet z gotowych elementów. Jeśli chcielibyście go najpierw rozmontować, to zobaczcie poniższe wideo:

Nie jestem specjalnie uzdolniony technicznie, ale wydaje mi się to do zrobienia mając odpowiednie narzędzia i sporo czasu. Gdybyście Wy zdecydowali się na samodzielne rozmontowanie tego urządzenia pamiętajcie, że z właściwościami wodoodpornymi może być różnie. Chciałbym Was też zapytać czy zdarzyło Wam się samemu otwierać smartfona lub tablet, czy może wolicie polegać na profesjonalnym serwisie?