Jak rozłożyć i złożyć Sony Xperia Z2 Tablet? | Tabletowo.pl

Jak rozłożyć i złożyć Sony Xperia Z2 Tablet?

Dołącz do dyskusji 0

Film przedstawiające zaawansowane sprzęty rozłożone na czynniki pierwsze często cieszą się bardzo dużą popularnością. Jeśli Wy również lubicie je oglądać, to mam dla Was prawdziwą perełkę, a w zasadzie aż dwie. Na dwóch filmach możecie zobaczyć jak rozłożyć i złożyć Sony Xperia Z2 Tablet. 

Sony Xperia Z2 Tablet to topowe urządzenie japońskiego producenta, które ostatnio bardzo dokładnie opisała dla Was Kasia w swojej recenzji. Dlatego po wszystkie szczegóły techniczne odsyłam właśnie do jej tekstu. My rzućmy okiem na dwa filmy, które trafiły do sieci.

Pierwszy widzicie powyżej i pokazuje on jak można złożyć ten tablet z gotowych elementów. Jeśli chcielibyście go najpierw rozmontować, to zobaczcie poniższe wideo:

Nie jestem specjalnie uzdolniony technicznie, ale wydaje mi się to do zrobienia mając odpowiednie narzędzia i sporo czasu. Gdybyście Wy zdecydowali się na samodzielne rozmontowanie tego urządzenia pamiętajcie, że z właściwościami wodoodpornymi może być różnie. Chciałbym Was też zapytać czy zdarzyło Wam się samemu otwierać smartfona lub tablet, czy może wolicie polegać na profesjonalnym serwisie?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona