O tym, jak powstawały tapety do LG G6 | Tabletowo.pl

O tym, jak powstawały tapety do LG G6

Dołącz do dyskusji 0

Można by pomyśleć, że tapety, które widzimy podczas pierwszego uruchomienia smartfonu, są po prostu komputerowo generowanymi kompozycjami i nie kryje się za nimi żadna ciekawa historia. W większości przypadków rzeczywiście tak jest. Pod tym względem wyróżnia się LG, które zdecydowało się zrobić zdjęcia… rzeczywistym arkuszom półprzezroczystego plastiku i papieru.

Firma postanowiła podzielić się z wszystkimi tym niecodziennym procesem, który wygląda na dość złożony, biorąc pod uwagę, że chodziło przecież „tylko” o tapetę na smartfon. Projektanci użyli całego zestawu narzędzi, by odpowiednio dociąć fotografowane, kolorowe arkusze, ale też zaaranżować je tak, by tworzyły estetyczną całość.

Jeśli wydaje się nam, że rzucili to wszystko na stół i zrobili kilka zdjęć, to byłaby tylko część prawdy. Komplet kształtów został zawieszony w powietrzu, więc zespół mógł dowolnie eksperymentować z układem, kątem, pod jakim wykonywano zdjęcia oraz oświetleniem. W ten sposób powstały tapety na charakteryzujący się proporcjami ekranu 2:1, nowy smartfon LG.

źródło: GSMarena

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona