Jak pisać aplikacje na Androida Nougat? Nie mam pojęcia, ale na ten kurs jest 91% zniżki

Sposobów na to, żeby nauczyć się robić aplikacje na Androida są dziesiątki. Czasem nawet nie wiadomo, od czego zacząć. Oczywiście najlepiej zasięgnąć rady kogoś w temacie. Mamy do dyspozycji mnóstwo książek, dokumentacji, darmowe porady na YouTube, kursy… Jeden z takich kursów zaliczył potężną obniżkę ceny. Może warto się nim zainteresować?

Platforma udemy.com umożliwia dodawanie kursów z różnych dziedzin, z których później odpłatnie mogą korzystać uczniowie. Zwykle za tego typu szkolenia trzeba zapłacić setki złotych. W takim wypadku wielu mocno się zastanawia nad tym, czy środki „wpakowane” w kurs rzeczywiście się zwrócą. O decyzję łatwiej, gdy cena pięciogodzinnego kursu z 385 złotych spada do 35 złotych.

Twórcy kursu wymagają tylko podstawowej znajomości języka programowania Java. Resztę wiedzy nabędziemy w jego trakcie. Po drodze będziemy wykorzystywać nowo nabyte umiejętności w praktyce, od podstaw tworząc cztery samodzielnie napisane aplikacje na Androida.

Kurs nie staniał dlatego, że pojawiła się nowa wersja systemu od Google – w gruncie rzeczy spore obniżki spotkały też inne szkolenia, na przykład dotyczące tworzenia gier i aplikacji na iOS 11 czy stron internetowych. Na pewno nie zastąpią one gromadzenia wiedzy w inny sposób.

Chyba nikt nie spodziewa się, że po 5 godzinach kursu za 35 zł z miejsca stanie się geniuszem programowania. Jest to na pewno miłe urozmaicenie nauki, lub też sposób na jej rozpoczęcie – postawienie pierwszych kroków w dziedzinie, w której „jeszcze nas nie było”.

I nie, to nie jest reklama ani wpis sponsorowany. Po prostu @cebuladeal na Twitterze znowu trafił na promocję. Podajemy info dalej – a nuż się komuś przyda? Kurs znajdziecie pod tym adresem.

źródło: udemy.com dzięki @cebuladeal