Jak mógłby wyglądać Apple iMac z ekranem dotykowym? (wideo) - Tabletowo.pl

Jak mógłby wyglądać Apple iMac z ekranem dotykowym? (wideo)

Tabletowo.pl Jak mógłby wyglądać Apple iMac z ekranem dotykowym? (wideo) Apple Ciekawostki Koncepcje Nowości

Mamy iPada z systemem iOS, który oferuje intuicyjność, szybkość i dostęp do setek tysięcy różnorodnych aplikacji, lecz znaleźliby się tacy, którzy w jednej chwili wymieniliby go na iMaca z ekranem dotykowym. Jakiś czas temu Apple otrzymało patent na tego rodzaju urządzenie, lecz biorąc pod uwagę stosunek Tima Cooka, prezesa firmy, do hybryd, nigdy nie trafi na rynek.

Skoro dotykowy iMac nigdy nie pojawi się w sklepach, fajnie byłoby wiedzieć, jaki mógłby być. Z tego założenia wyszedł Joakim Ulseth, student trójwymiarowej animacji cyfrowej, który nagrał 40-sekundowy film przedstawiający biały komputer iMac 27” z ekranem dotykowym o rozdzielczości 4096 x 2034 pikseli i gęstości 174 ppi.

Ulseth do stworzenia wideo użył aplikacji Cinema 4D r13, Adobe Illustrator CS5, Adobe Photoshop CS5 oraz Adobe After Effects CS5. Musimy przyznać, że efekt jego pracy jest co najmniej imponujący.

via Cult of Mac

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona