Jak iPhone 6 Plus sprawdza się w benchmarkach i testach wytrzymałości? | Tabletowo.pl

Jak iPhone 6 Plus sprawdza się w benchmarkach i testach wytrzymałości?

Dołącz do dyskusji 0

Apple niedawno zaprezentowało dwa nowe iPhone, które po raz pierwszy mają duże ekrany. Praktycznie każdy fan rynku mobilnego ma już wyrobione zdanie o tym ruchu firmy z Cupertino. Jednak nieważne czy uważacie to za dobre posunięcie, rynek prawdopodobnie będzie wniebowzięty i już pierwsze informacje o wynikach sprzedaży wyglądają oszałamiająco. A jak z wytrzymałością „szóstek”?

Wrzuciłem Wam ostatnio filmy przedstawiające wytrzymałość szkła szafirowego w stosunku do Gorilla Glass. Przed premierą ten element nowych iPhone’ów wzbudzał ogromne zainteresowanie i znalazło się wielu zwolenników szkła szafirowe, ale równie mocno udzielali się jego przeciwnicy. Niestety nie dowiemy się jak się ono sprawdzi w tych produktach, ponieważ nie zostało w nich użyte. Zamiast tego mamy Gorilla Glass 3:

Jak widać wytrzymałość na upadki nie jest tak duża, jak moglibyśmy oczekiwać. Oczywiście trzeba będzie poczekać na więcej takich testów, żeby przekonać się jak sprawdzają się ekrany w iPhone 6 i 6 Plus.

Mniejszy iPhone 6 sprawdził się lepiej w przypadku upadku, ale oprócz tego jest również wydajniejszy w bezpośrednim pojedynku.

iPhone 6 i 6 Plus

iPhone 6 Plus prawdopodobnie okaże się większym sukcesem sprzedażowym, ale jak widać, ten mniejszy może być rozsądniejszym wyborem. A Waszym zdaniem, która wersja jest ciekawsza i jak oceniacie te wyniki?

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona