Jak gra Sony Xperia XZ2? Głośno, nawet bardzo głośno | Tabletowo.pl

Jak gra Sony Xperia XZ2? Głośno, nawet bardzo głośno

Dołącz do dyskusji 0

Sony Xperia XZ2 to – w mojej subiektywnej opinii – jedna z trzech najgorętszych premier targów MWC 2018 w Barcelonie. Wczoraj ruszyła przedsprzedaż tego modelu i wiele wskazuje na to, że dla miłośników dobrej jakości brzmienia będzie to co najmniej bardzo ciekawa opcja.

Już podczas prezentacji Xperii XZ2, Japończycy dość mocno akcentowali potencjał głośników stereofonicznych, które ochrzczono mianem S-Force. Firma z Azji deklaruje, że stereofonia to jeden z kluczowych atutów, które mogą pomóc nowej Xperii wykręcić dobre wyniki sprzedaży. Wiadomo jednak nie od dziś, że deklaracje producenta to jedno, a realne możliwości urządzenia to drugie.

Na szczęście z pomocą – po raz kolejny – przychodzi nam niezawodny internet. W serwisie YouTube pojawiło się nagranie (gwoli ścisłości: zostało ono zarejestrowane podczas targów MWC 2018 w Barcelonie), na którym możemy przez kilkadziesiąt sekund posłuchać, jak gra Xperia XZ2 w porównaniu do ex-flagowej Xperii XZ, która także oferuje swoim posiadaczom całkiem dobrej jakości głośniki stereofoniczne. Trzeba oddać, że różnica jest dość spora. Zresztą, posłuchajcie sami.

Uwielbiam słuchać muzyki z wykorzystaniem głośników, chociaż – żeby nie było – nie jestem autobusowym DJ-em ;-) Poniekąd jest to nawyk, który jakiś czas temu wyrobiłem sobie w pracy. Co jednak w tym wszystkim najważniejsze, cieszy mnie, że to nagranie dało mi kolejny – po „darmowej” konsoli PlayStation – pretekst, żeby o Xperii XZ2 myśleć na poważnie. A Waszym zdaniem, nowe głośniki S-Force dały radę?

źródło: XperiaBlog

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona