Jak działa iPhoneX? Przełączanie aplikacji wygląda na płynne | Tabletowo.pl

Jak działa iPhoneX? Przełączanie aplikacji wygląda na płynne

Dołącz do dyskusji 0

Po debiucie iPhone’a X we wrześniu, pracownicy Apple zaczęli używać smartfonu w miejscach publicznych, co zaowocowało szeregiem zdjęć i filmów, ukazujących nowe funkcje telefonu i jego wygląd „na żywo”. Dopóki w sieci nie pojawią się pierwsze recenzje urządzenia, to jedyne materiały, które mogą powiedzieć coś więcej na temat długo wyczekiwanego iPhone’a.

Jako że ktoś postarał się, by filmik trafił na Twittera, dostęp do niego jest bardzo prosty.

Wygląda na to, że na iPhonie X można płynnie przełączać się pomiędzy aplikacjami, przy czym gest przesuwania palcem w prawo i w lewo wygląda tak, jakby było trzeba wykonać go „po łuku”. Podobno osoby, które zamówiły najnowszy smartfon Apple w zaciszu domowym już ćwiczą kciuki.

Każdy poprzedni iPhone umożliwiał przełączanie aplikacji przy użyciu przycisku Początek. Ten kultywowany przez lata zwyczaj wkrótce będzie musiał ulec zmianie, gdyż brak przycisku „Home” w iPhonie X wymusza inne podejście do obsługi smartfona. Tego typu zmian będzie więcej, a Apple z pewnością zadba o to, by użytkownicy najnowszego modelu telefonu mieli szansę zapoznać się z wszystkimi niuansami użytkowania iPhone’a X.

Ewidentnie widać, że Apple przymierza się do rozpoczęcia globalnej sprzedaży iPhone’a X. Z amerykańskiej strony głównej producenta znikły informacje o iPhonie 8 czy Apple Watchu 3 – skupia się ona teraz głównie na nowym smartfonie.

Przedsprzedaż rozpoczyna się 27 października. Pierwsze egzemplarze iPhone’a X trafią do zamawiających je osób w piątek 3 listopada. Wtedy też rozpocznie się oficjalna sprzedaż urządzenia.

źródło: macrumors

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona