Jailbreak Untethered iOS 6.1 już jest! - Tabletowo.pl
Ważne

Jailbreak Untethered iOS 6.1 już jest!

Tabletowo.pl Jailbreak Untethered iOS 6.1 już jest! Apple Nowości

Drodzy posiadacze mobilnego sprzętu spod znaku nadgryzionego jabłuszka, pracującego pod kontrolą iOS 6.1. Wreszcie nadszedł wyczekiwany przez wielu z Was moment, w którym możecie jailbreakować swoje urządzenie.

Aby dokonać modyfikacji oprogramowania, potrzebny jest komputer z Windowsem (najstarsza obsługiwana wersja to Windows XP), Linuksem (x86/x86_64) lub Mac OS X (minimum 10.5) oraz przewód do podłączenia tabletu, telefonu lub odtwarzacza do komputera. Zalecana jest również pięciominutowa cierpliwość.

Przed rozpoczęciem jailbreakowania sprzętu warto pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Przede wszystkim należy dokonać backupu danych korzystając z iTunes (lub iCloud) – gdyby coś poszło nie tak, zawsze będzie można przywrócić dane, dzięki kopii zapasowej. Proces trwa około pięciu minut – przez ten czas należy unikać korzystania z jakichkolwiek funkcji iOS i iTunes, a najlepiej iść sobie zrobić herbatę.

Gotowi? W takim razie zapraszam na stronę evasi0n, gdzie dostępne są wszystkie potrzebne pliki.

Za Jailbreaka iOS 6.1 odpowiedzialny jest zespół deweloperów Evad3rs, w tym: PlanetBeing, pod2g i MuscleNerd. Zadziała na urządzeniach z iOS 6.1 (6.0 również): iPhone, iPad i iPad mini oraz odtwarzaczach iPod. Jest to Jailbreak Untethered, czyli trwały.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona