IV edycja Innovation Amazon
IV edycja Innovation Amazon 2019

Zbliża się jedno z największych wydarzeń dla programistów i deweloperów w Polsce – konferencja Innovation@Amazon

28 września 2019 roku (ostatnia sobota miesiąca) Gdańsk ponownie stanie się polską stolicą innowacyjności. Tego dnia w stolicy województwa pomorskiego, dokładniej w budynku Teatru Szekspirowskiego, odbędzie się bowiem czwarta edycja konferencji Innovation@Amazon dla profesjonalistów z sektora IT: naukowców, inżynierów i wszystkich fanów nowych technologii. Od razu możemy się Wam pochwalić, że mamy status Media Partnera na tym wydarzeniu.

Innovation@Amazon 2019

Organizatorem konferencji jest Amazon Development Center Poland, który w Gdańsku działa od 2013 roku. Goście Innovation@Amazon będą mieli okazję poznać rozwiązania i technologie, które wykorzystywane są w różnych oddziałach Amazon, a także wziąć udział w prowadzonych przez pracujących w tej firmie ekspertów warsztatach programistycznych (przygotowano zarówno panele dla początkujących, jak i doświadczonych programistów).

Pierwszy z nich, prowadzony przez Maxa Amordeluso, poświęcony będzie możliwościom, jakie daje Alexa. Natomiast w kolejnym warsztacie Giuseppe Porcelli pokaże, jak zbudować własną aplikację wykorzystującą Machine Learning przy pomocy Amazon SageMaker, AWS Glue oraz Amazon API Gateway.

Prelegenci na Innovation@Amazon 2019

Na liście prelegentów czwartej edycji konferencji Innovation@Amazon znajdują się m.in. Stefano La Rovere, menadżer Europejskiego Departamentu Zaawansowanych Technologii, który odpowiada za opracowanie następnej generacji centrów logistyki e-commerce Amazon, Max Amordeluso z Alexa Skills Kit, odpowiedzialny za rozwój możliwości Amazon Alexa i współpracę z deweloperami zewnętrznymi oraz Giuseppe Porcelli, główny architekt rozwiązań w Amazon Web Services.

Podczas wydarzenia swoje prelekcje poprowadzą również Barbara Pogorzelska, kierująca zespołem Amazon Search na terenie UE oraz Tomasz Stachlewski, główny architekt systemów IT w Amazon Web Services.

IV edycja Innovation Amazon – prelegenci

Na Innovation@Amazon 2019 wystąpi też Amir Saffari, który opowie o rozwijaniu Alexy, a także o wyzwaniach związanych z funkcjonowaniem w wielu językach i krajach oraz Tomasz Stachlewski, który poprowadzi specjalny panel o tym, jak zbudować od zera globalną aplikację internetową VOD, obejmującą Europę i Amerykę bez korzystania z pojedynczego serwera (architektura serverless).

Jak wziąć udział w Innovation@Amazon 2019?

Aby wziąć udział w konferencji Innovation@Amazon, należy się zarejestrować na dedykowanej stronie internetowej (link do niej znajdziecie na końcu artykułu). Warto jednak pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Cena wejściówki to 30 złotych brutto.

Wydarzenie Innovation@Amazon 2019 będzie można śledzić na polskim koncie Amazon na Twitterze: @AmazonNewsPL oraz dedykowanej stronie konferencji na Facebooku.