iStation Z3D z ekranem 3D wymagającym specjalnych okularów - Tabletowo.pl

iStation Z3D z ekranem 3D wymagającym specjalnych okularów

Tabletowo.pl iStation Z3D z ekranem 3D wymagającym specjalnych okularów Nowości

3D jest niewątpliwie technologią przyszłości. Nic więc dziwnego, że na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń pozwalających na oglądanie obrazu w trójwymiarze – nawet bez potrzeby używania specjalnych okularów 3D. Jednym z takich tabletów internetowych był Supernova X1, o którym pisałam nie tak dawno. Kolejnym sprzętem z ekranem 3D, wymagającym jednak okularów, jest model iStation Z3D.

Specyfikacja tabletu zawiera przede wszystkim dotykowy ekran o przekątnej 7-cali, wyświetlający obraz w rozdzielczości 800 x 480 pikseli i pozwalający na oglądanie filmów w jakości 1080p, WiFi, 32GB pamięci wewnętrznej, Bluetooth, a także bateria o pojemności 5000 mAh o nieznanej niestety wytrzymałości. Całość będzie się opierać o system Android 2.1.

Cena iStation Z3D będzie wynosić około 500 dolarów (ok. 1570 złotych). W sprzedaży na koreańskim rynku powinien się pojawić w listopadzie bieżącego roku. Nie wiadomo czy będzie go można zobaczyć na półkach sklepowych w Polsce.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona