iRU Pad Master 10.1 kolejnym przedstawicielem tabletów z Windows 7 - Tabletowo.pl

iRU Pad Master 10.1 kolejnym przedstawicielem tabletów z Windows 7

Tabletowo.pl iRU Pad Master 10.1 kolejnym przedstawicielem tabletów z Windows 7 Nowości

Tablety z Windows 7 kojarzą nam się przede wszystkim z procesorami Intela, wysoką ceną i sporą grubością obudowy. To co, mogę dalej nie pisać tego newsa, bo już wiadomo jaki jest iRU Pad Master 10.1? Pierwsze zdanie doskonale opisuje w skrócie ten model. Od pozostałych tabletów z systemem Microsoftu różni go jednak czas pracy baterii, który jest całkiem zadowalający – a przynajmniej na papierze, wynosi bowiem osiem godzin (ciekawe jak radzi sobie w rzeczywistości), a także drugi system – WeTab OS.

iRU Pad Master 10.1 pracuje w oparciu o Windows 7 Home Premium (lub WeTab, jeśli mamy dość „okienek” Microsoftu), a za jego działanie odpowiada procesor Intel Atom Z670 z rodziny Oak Trail ze zintegrowaną grafiką Intel GMA 600. Ekran urządzenia to matryca o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Urządzenie ma sporo miejsca na złącza, bowiem jego grubość to aż 14,9 mm – posiada wyjście HDMI, slot kart microSD, port USB i jack 3.5 mm. Ma także 1GB lub 2GB RAM, WiFi oraz 16GBB lub 32GB pamięci wewnętrznej.

Obecnie nie wiadomo nic na temat dostępności i ceny iRU Pad Master 10.1. Można się jednak spodziewać, że ta druga do najniższych należeć nie będzie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona