iPhoto na iOS - milion pobrań w 10 dni - Tabletowo.pl
Ważne

iPhoto na iOS – milion pobrań w 10 dni

Tabletowo.pl iPhoto na iOS - milion pobrań w 10 dni Aplikacje Apple Nowości

Konferencja prasowa Apple z siódmego marca, której głównym tematem był oczywiście nowy iPad, po części poświęcona została także aplikacjom na iOS. Wśród nich zaprezentowano program iPhoto, umożliwiający obróbkę zdjęć bezpośrednio na urządzeniach mobilnych spod znaku nadgryzionego jabłka, tj. na iPadach i iPhone’ach, całkowicie przystosowany do obsługi dotykiem. Już podczas relacji z konferencji (zarówno na Tabletowo.pl, jak i na zagranicznych portalach) widać było pozytywny odzew na pojawienie się iPhoto na iOS, zapowiadający sukces programu.

Firma Apple poinformowała dziś, że w ciągu dziesięciu dni od debiutu iPhoto w AppStore, aplikacja została pobrana aż milion razy. Warto przypomnieć, że koszt programu to 3,99 euro (przeliczcie sobie ile koncern z Cupertino zarobił w ciągu niecałych dwóch tygodni na jednej apce… ;)).

Aplikację iPhoto możecie zakupić w AppStore za 3,99 euro – link.

Tabletowo.pl iPhoto na iOS - milion pobrań w 10 dni Aplikacje Apple Nowości   Tabletowo.pl iPhoto na iOS - milion pobrań w 10 dni Aplikacje Apple Nowości   Tabletowo.pl iPhoto na iOS - milion pobrań w 10 dni Aplikacje Apple Nowości   Tabletowo.pl iPhoto na iOS - milion pobrań w 10 dni Aplikacje Apple Nowości   Tabletowo.pl iPhoto na iOS - milion pobrań w 10 dni Aplikacje Apple Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona