iPhone z popiersiem Donalda Trumpa w sprzedaży 19

iPhone z popiersiem Donalda Trumpa w sprzedaży

Jednym z najgorętszych ostatnio tematów są prezydenckie wybory w Stanach Zjednoczonych, które wygrał Donald Trump. Jak każdy prezydent, ma przeciwników i zwolenników, którzy w różny sposób manifestują swój smutek lub szczęście. Ci drudzy mogą to zrobić przez… kupienie iPhone’a 7 z popiersiem 45. prezydenta USA.

Wszystko dzięki Caviar – rosyjskiej firmie, robiącej luksusowe smartfony. Za cenę 197 tysięcy rubli, czyli około 3 tysiące dolarów, możemy kupić złotego iPhone’a 7 ze specjalnym grawerunkiem i cieszyć się wynikiem wyborów. Możliwe, że taka kolekcja ociepli trochę stosunek Trumpa do Apple, którego obecnie nie darzy zbyt wielkim szacunkiem.

_i7_leader_trump_mpage

Oczywiście obecny prezydent USA nie jest jedyną sławną, polityczną personą, która może zagościć na tylnym panelu iPhone’a 7. Z racji tego, że firma pochodzi z Rosji, można kupić także wersję z popiersiem Władimira Putina, w kilku różnych odsłonach. Jeżeli ktoś jednak nie chce mieć polityków na telefonie, może zamówić także bardzo ładnie wyglądający moim zdaniem grawer rosyjskiego godła wraz z mapą i wizerunkiem Kremla.

Źródło: Caviar przez Phone Arena