iPhone XS i XS Max już w przedsprzedaży w sklepach i u operatorów. Wszędzie, tylko nie na stronie Apple

iPhone’y XS i XS Max można już zamawiać. Co prawda na stronie Apple widnieje jeszcze przy nich napis „aktualnie niedostępne”, ale sklepy i operatorzy komórkowi chętnie przyjmą nasze pieniądze w zamian za pewność wysłania do nas smartfona Apple po 28 września. Jak przedstawiają się ceny?

Na stronie Apple oficjalne ceny nowych iPhone’ów są znane już od ponad tygodnia. Zatem za nowe smartfony z logo nadgryzionego jabłka na obudowie należy zapłacić jak następuje:

za iPhone XS

za iPhone XS Max

Tak też przedstawiają się ceny powyższych iPhone’ów w sklepach, które prowadzą ich przedsprzedaż. Możemy je znaleźć na przykład na stronach x-kom, Cortland, iDream czy w podlinkowanym do cen Media Expercie.

Sklepy nie określają dokładnego terminu realizacji zamówienia. Cortland na przykład, określa go na 1-2 tygodnie po zakończeniu przedsprzedaży 28 września. Liczba sztuk dostępnych w sklepach jest również ograniczona, więc prawdziwi zapaleńcy zapewne już dokonali stosownej rezerwacji.

Gwarancję wysyłki w dniu 28 września daje jednak T-Mobile, które na swoim firmowym blogu poinformowało o rozpoczęciu przedsprzedaży iPhone’ów XS i XS Max.

iPhone XS i XS Max w T-Mobile

Aktualnie oferta magentowych na iPhone’y zamyka się w kilku wariantach abonamentu Bez limitu oraz ofercie dla biznesu. Nie ma wśród niech jednak wersji z 512 GB pamięci.

Abonament Bez limitu można wybrać w opcji na 24 raty lub 36 rat (+ abonament).

Z kolei w ofercie biznesowej da się podpisać umowę z abonamentem Magenta Biznes lub po prostu kupić któregoś iPhone’a na raty. Tabelki dla biznesmenów znajdziecie na stronie T-Mobile.

iPhone XS i XS Max w Play

Play też uruchomił już przedsprzedaż nowych iPhone’ów. Pojawiły się one w tabelach abonamentów, Formule Mix, Red Bull Mobile oraz ofertach dla biznesu i przedłużających umowę. U fioletowych opcja z 512 GB pamięci jest już dostepna.

Poniżej przeklejam ofertę dla tych, którzy chcieliby kupić nowy smartfon Apple bez abonamentu. Wszystkie inne tabelki z cennikami poszczególnych opcji abonamentowych znajdziecie w tym PDF-ie.

Będziemy aktualizować ten wpis, w miarę jak iPhone XS i iPhone XS Max będą pojawiać się u kolejnych operatorów.

źródło: T-Mobile, Play