iPhone XS i XS Max już w przedsprzedaży w sklepach i u operatorów. Wszędzie, tylko nie na stronie Apple - Tabletowo.pl

iPhone XS i XS Max już w przedsprzedaży w sklepach i u operatorów. Wszędzie, tylko nie na stronie Apple

iPhone’y XS i XS Max można już zamawiać. Co prawda na stronie Apple widnieje jeszcze przy nich napis „aktualnie niedostępne”, ale sklepy i operatorzy komórkowi chętnie przyjmą nasze pieniądze w zamian za pewność wysłania do nas smartfona Apple po 28 września. Jak przedstawiają się ceny?

Tabletowo.pl iPhone XS i XS Max już w przedsprzedaży w sklepach i u operatorów. Wszędzie, tylko nie na stronie Apple Apple GSM Smartfony

Na stronie Apple oficjalne ceny nowych iPhone’ów są znane już od ponad tygodnia. Zatem za nowe smartfony z logo nadgryzionego jabłka na obudowie należy zapłacić jak następuje:

za iPhone XS

za iPhone XS Max

Tak też przedstawiają się ceny powyższych iPhone’ów w sklepach, które prowadzą ich przedsprzedaż. Możemy je znaleźć na przykład na stronach x-kom, Cortland, iDream czy w podlinkowanym do cen Media Expercie.

Sklepy nie określają dokładnego terminu realizacji zamówienia. Cortland na przykład, określa go na 1-2 tygodnie po zakończeniu przedsprzedaży 28 września. Liczba sztuk dostępnych w sklepach jest również ograniczona, więc prawdziwi zapaleńcy zapewne już dokonali stosownej rezerwacji.

Gwarancję wysyłki w dniu 28 września daje jednak T-Mobile, które na swoim firmowym blogu poinformowało o rozpoczęciu przedsprzedaży iPhone’ów XS i XS Max.

iPhone XS i XS Max w T-Mobile

Aktualnie oferta magentowych na iPhone’y zamyka się w kilku wariantach abonamentu Bez limitu oraz ofercie dla biznesu. Nie ma wśród niech jednak wersji z 512 GB pamięci.

Abonament Bez limitu można wybrać w opcji na 24 raty lub 36 rat (+ abonament).

Tabletowo.pl iPhone XS i XS Max już w przedsprzedaży w sklepach i u operatorów. Wszędzie, tylko nie na stronie Apple Apple GSM Smartfony   Tabletowo.pl iPhone XS i XS Max już w przedsprzedaży w sklepach i u operatorów. Wszędzie, tylko nie na stronie Apple Apple GSM Smartfony

Z kolei w ofercie biznesowej da się podpisać umowę z abonamentem Magenta Biznes lub po prostu kupić któregoś iPhone’a na raty. Tabelki dla biznesmenów znajdziecie na stronie T-Mobile.

iPhone XS i XS Max w Play

Play też uruchomił już przedsprzedaż nowych iPhone’ów. Pojawiły się one w tabelach abonamentów, Formule Mix, Red Bull Mobile oraz ofertach dla biznesu i przedłużających umowę. U fioletowych opcja z 512 GB pamięci jest już dostepna.

Poniżej przeklejam ofertę dla tych, którzy chcieliby kupić nowy smartfon Apple bez abonamentu. Wszystkie inne tabelki z cennikami poszczególnych opcji abonamentowych znajdziecie w tym PDF-ie.

Tabletowo.pl iPhone XS i XS Max już w przedsprzedaży w sklepach i u operatorów. Wszędzie, tylko nie na stronie Apple Apple GSM Smartfony

Będziemy aktualizować ten wpis, w miarę jak iPhone XS i iPhone XS Max będą pojawiać się u kolejnych operatorów.

źródło: T-Mobile, Play

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona