„Jak w prosty sposób napędzić sprzedaż smartfona”. Rozdział 1.: Zaprezentuj nowy kolor | Tabletowo.pl

„Jak w prosty sposób napędzić sprzedaż smartfona”. Rozdział 1.: Zaprezentuj nowy kolor

iPhone X może zyskać nowy kolor obudowy

Dołącz do dyskusji 0

Zdjęcia różowo-złotego iPhone’a X nie po raz pierwszy trafiają do internetu. Są dwa powody takiej sytuacji: 1) ludzie tak tęsknią za różem na smartfonie Apple, że preparują grafiki samodzielnie, 2) iPhone X z nową obudową rzeczywiście jest w produkcji. Udowadniają to zdjęcia od Benjamina Geskina.

Benjamin Geskin to w branży smartfonów znane nazwisko. Człowiek ten ma talent do wyszukiwania informacji o urządzeniach, które jeszcze nie trafiły do sklepów ani nawet na deski scen konferencyjnych, na których prezentuje się takie nowości.

Złoty kolor obudowy nie pojawił się wśród dostępnych opcji podczas premiery iPhone’a X w listopadzie ubiegłego roku. Aktualnie model ten dostaniemy tylko w czerni i bieli, choć Apple oczywiście każe sobie nazywać te barwy inaczej (bo „gwiezdna szarość” i „srebrny” brzmią znacznie lepiej). Trzecia opcja kolorystyczna pozwoli ruszyć się wskaźnikom sprzedaży smartfonu, a o to przecież chodzi Apple.

W marcu zeszłego roku producent z Cupertino wydał specjalną, czerwoną edycję iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus – kilka miesięcy po debiucie tych smartfonów. Kto wie? – może Apple zrobi coś podobnego również w tym roku? Osobiście widziałbym iPhone’a X w nieco żywszych barwach, ale jednocześnie nie spodziewam się, żeby stratedzy Apple uważali tego za dobre posunięcie. Wszak iPhone X ma dawać ludziom poczucie, że obcują z magiczną technologią godną szlachetnych kolorów, a nie z „przeciętnymi” smartfonami w jaskrawych plastikach.

Apple ma w kalendarzu dwa wydarzenia. Najbliższe zaplanowane jest na 27 marca, i będzie koncentrować się na edukacji, zaś konferencja WWDC, poświęcona oprogramowaniu, odbędzie się 4 czerwca. Jeśli firma rzeczywiście planuje ogłosić nowy kolor obudowy iPhone’a X, to może skorzystać z którejś z tych okazji, choć równie dobrze może w ogóle na nie czekać.

Recenzja iPhone’a X – chyba spłynęło na mnie trochę „emejzingu”

źródło: @VenyaGeskin1 przez cnet

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona