iPhone X 64 GB staniał. Nadal jest drogi, ale teraz trochę mniej | Tabletowo.pl

iPhone X 64 GB staniał. Nadal jest drogi, ale teraz trochę mniej

Dołącz do dyskusji 0

W internetowym sklepie Apple iPhone X 64 GB niezmiennie kosztuje 4979 złotych. Kilka polskich sklepów z elektroniką zdecydowało się jednak obniżyć cenę tego modelu do bardziej akceptowalnego poziomu. Dzięki temu klienci zaoszczędzą kilkaset złotych.

Co ciekawe, to nie pierwsza obniżka ceny iPhone’a X 64 GB. Szczerze przyznam, że nie wiem, kiedy dokładnie się to stało, lecz w pewnym momencie wybrane polskie sklepy z elektroniką obniżyły ją z 4979 do 4849 złotych, czyli o 130 złotych. Teraz, po prawie pięciu miesiącach od oficjalnej premiery i trzech miesiącach z hakiem od rozpoczęcia przedsprzedaży, cena jubileuszowego iPhone’a została obniżona po raz kolejny.

Nie wygląda to na tymczasową promocję, ponieważ żaden ze sklepów nigdzie nie umieścił takiej informacji. Do tego Apple nie zwykło organizować takich akcji, więc należy to uznać za stałą obniżkę ceny. Co ciekawe, nie wszystkie polskie sklepy z elektroniką zdecydowały się na taki krok – niektóre cały czas sprzedają iPhone’a X 64 GB za 4979 złotych. Wśród tych, które zredukowały cenę jubileuszowego iPhone’a, znajduje się Komputronik.

M.in. w Komputroniku obecnie zapłacicie za iPhone’a X 64 GB 4599 złotych, co względem oryginalnej ceny oznacza oszczędność na poziomie 380 złotych (a w porównaniu do wcześniejszej 250 złotych). Moim zdaniem to niemała kwota, aczkolwiek jednocześnie nie sądzę, żeby nowa cena sprawiła, że klienci dosłownie rzucą się na ten model. Mimo wszystko na pewno niejeden na tym skorzysta, a to najważniejsze.

Na koniec jeszcze dodam, że cena iPhone’a X 256 GB wszędzie (tj. w sklepie Apple i wszystkich znanych elektromarketach) pozostała na startowym poziomie, tj. 5729 złotych.

Polecamy również:

Recenzja iPhone’a X – chyba spłynęło na mnie trochę “emejzingu”

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona