Promocja na iPhone’a X – do telefonu dorzucane są słuchawki BeatsX, warte ponad 500 zł | Tabletowo.pl

Promocja na iPhone’a X – do telefonu dorzucane są słuchawki BeatsX, warte ponad 500 zł

Dołącz do dyskusji 0

Są pewne plusy zakupów drogich smartfonów – bywa, że do takich urządzeń dołączane są w gratisie drogie prezenty. Z takiej okazji można skorzystać w jednym ze sklepów internetowych, gdzie wraz z iPhonem X w wersji z 64 GB pamięci wewnętrznej, dostaniemy słuchawki BeatsX.

Promocję prowadzi sklep x-kom, w którym podczas zamawiania iPhone’a X 64 GB w kolorze Gwiezdnej Szarości możemy skorzystać z promocji i do paczki z zamówieniem dorzucić za darmo bezprzewodowe, niebieskie BeatsX-y.

Apple BeatsX

Smartfon kosztuje w sklepie 4749 złotych, co nie jest na pewno najtańszą ofertą na rynku, jednak po zorientowaniu się, że dołączane słuchawki nie kosztują nigdzie mniej niż 500 złotych, zestaw wydaje się być już bardziej sensownym zakupem.

Żeby skorzystać z promocji, należy w koszyku z zamówieniem wpisać kod rabatowy iphone-beatsx. W ten sposób staniemy się posiadaczami nie tylko smartfona Apple, ale także jednych z najtańszych słuchawek wyposażonych w chip W1. Do tego mają pilota.

dzięki Kasia i @BartiXPL

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona