iPhone SE 32 GB za 999 złotych? Tak, o ile udasz się na otwarcie nowego salonu iDream w Krakowie | Tabletowo.pl

iPhone SE 32 GB za 999 złotych? Tak, o ile udasz się na otwarcie nowego salonu iDream w Krakowie

Dołącz do dyskusji 0

28 października w Krakowie zostanie otwarty 10. salon iDream w Polsce. Z tej okazji reseller przygotował promocję, w ramach której będzie dało się zaopatrzyć w nowego iPhone’a SE z 32 GB pamięci wewnętrznej w cenie poniżej 1000 zł. Brzmi dobrze?

iDream udostępnia specjalną stronę, gdzie można zapoznać się z produktami, które w najbliższą sobotę zostaną przecenione z okazji otwarcia nowego salonu. Wśród nich znajdują się na przykład MacBooki, iPhone’y 8 z 64 GB pamięci, iPad Wi-Fi 32 GB czy słuchawki Bose i Jabra. Największą (a jednocześnie niewielką) niespodzianką jest iPhone SE z pamięcią 32 GB.

Choć informacje o cenie każdego z przecenionych produktów są ujawniane szczątkowo, to widząc przy iPhonie SE trzycyfrową liczbę, można mieć tylko jedno skojarzenie: będzie można go kupić za mniej niż 1000 zł!

To znakomita wiadomość dla tych, którzy są wstanie pojawić się 28 października o godzinie 10:00 w Centrum Serenada w Krakowie, przy Alei Gen. T. Bora-Komorowskiego 41. Mi samemu przeszła przez głowę  myśl, czy czasem nie skorzystać z okazji, gdyż osobiście uważam, że gdyby udało się wyrwać nowego iPhone SE 32 GB w tej cenie, to byłby to całkiem niezły deal.

Trzeba się więc spodziewać kolejek, zwłaszcza, że iPhone SE nie jest jedynym przecenianym produktem, a dla wizytujących przewidziano jeszcze kilka atrakcji: na przykład konkursy, zabawa mechanizmem Goldberga (działa na przykład tak) lub darmowe szkło hartowane dla posiadaczy iPhone’ów.

Warto zaglądać na stronę iDream, żeby sprawdzić, czy wspomniana cena zostanie potwierdzona.

[AKTUALIZACJA]

Niektórzy z Was martwią się, że na otwarciu salonu iDream w Krakowie będzie zaledwie kilka sztuk iPhonów SE. Przedstawicielstwo salonu skontaktowało się z nami, by rozwiać te obawy:

„Obecnie produktów w cenie promocyjnej mamy sporo (nie kilka, a kilkadziesiąt), więc nie można powiedzieć, że ilość promocyjnych produktów jest mocno ograniczona.”

Jeśli więc zabraknie iPhone’ów, to nie dlatego, że jest ich przygotowanych tylko kilka sztuk, a dlatego, że zainteresowanie promocją będzie najpewniej bardzo wysokie :)

źródło: iDream dzięki MyApple

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona