Tak pracuje się w fabrykach Foxconna przy polerowaniu iPhone’ów 8 (wideo nagrane ziemniakiem) | Tabletowo.pl

Tak pracuje się w fabrykach Foxconna przy polerowaniu iPhone’ów 8 (wideo nagrane ziemniakiem)

Dołącz do dyskusji 0

Takie przecieki zdarzają się rzadko. Zwykle dostajemy jakieś mało wyraźne zdjęcie odrzuconego prototypu albo grafikę powstałą w oparciu o informacje, jakie dostał o nadchodzącym telefonie producent etui na smartfony. Tym razem mamy materiał wideo wprost z fabryki Foxconna, gdzie powstają iPhone’y 8.

Wnieść coś na teren placówki produkcyjnej Foxconna jest bardzo trudno, a jeszcze trudniej jest cokolwiek wynieść. To dlatego, że jako firma, która realizuje zamówienia według projektu Apple, od lat ma opinię pilnie strzegącej tajemnic swojego zleceniodawcy. Kontrole przy wejściu na hale produkcyjne są dokładne, podobnie jak te przy wyjściach. Co innego, gdy jest się kierownikiem działu testów. Wtedy da się „wyprowadzić” nawet 5700 iPhone’ów.

Jako że masowa produkcja iPhone’a 8 już ruszyła, można było się spodziewać, że jakiś pomysłowy pracownik przemyci w jakiś sposób telefon na teren fabryki i prześle materiał dotyczący nowych smartfonów Apple. Co prawda osoba, która jest autorem poniższych filmów równie dobrze mogła je nagrać krzesłem, ale dają nam one pewne szczątkowe pojęcie na temat dwóch rzeczy: 1) tego, że iPhone’y 8 rzeczywiście są w fazie produkcji i 2) tego, jak wygląda praca dla wykonawcy Apple.

Operator kamery nie był nawet tak uprzejmy, by zrobić zbliżenie na którąś z obudów smartfona, tak by rozwiać wszelkie wątpliwości co do tego, jak będzie wyglądał nowy „amazing phone” od Apple. Z drugiej strony nie jest to nam chyba potrzebne, bo zewsząd jesteśmy bombardowani taką ilością grafik i wszelkiej maści zdjęć oraz filmów, że wygląd iPhone’a 8 na konferencji Apple nie powinien nas zaskoczyć.

źródło: Slashleaks dzięki GSMarena

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona