iPhone 7 miażdży konkurencję w AnTuTu - Tabletowo.pl

iPhone 7 miażdży konkurencję w AnTuTu

Dołącz do dyskusji 0

No to hejterzy Apple będą mieli trudny orzech do zgryzienia ;). W ostatnich testach AnTuTu iPhone 7 wypadł lepiej niż znakomicie. Zdobywając sumarycznie 178393 punktów, nowy smartfon firmy Apple miażdży konkurencję.

Według nowych testów AnTuTu, wprowadzone w iPhone’ach 7 oraz 7 Plus procesory „zrobiły robotę”. Dzięki nim najnowszy smartfon Apple jest o 33% szybszy od iPhone’a 6s, który w analogicznych testach zdobywa 133781 punktów. Co jednak znacznie ciekawsze, iPhone 7 został zestawiony z topowymi smartfonami z Androidem.

Wśród testowanych urządzeń znalazł się OnePlus 3, Vivo Xplay 5 Elite czy LeEco Max 2. Nie mogło zabraknąć też Samsunga Galaxy S7 edge czy HTC 10. Dość rzec, że konkurencyjne smartfony wypadają blado w testach AnTuTu w porównaniu z iPhonem 7. Najlepszy z nich, OnePlus 3, zdobył ledwie 140388 punktów. Dodajmy, że smartfon ten korzysta z chipsetu Snapdragon 820 oraz 6 GB pamięci RAM. Samsung Galaxy S7 edge znalazł się na 7 pozycji z wynikiem 134599 punktów.

Tabletowo.pl iPhone 7 miażdży konkurencję w AnTuTu Apple Nowości Raporty/Statystyki Smartfony   Tabletowo.pl iPhone 7 miażdży konkurencję w AnTuTu Apple Nowości Raporty/Statystyki Smartfony

Rzecz jasna, testy AnTuTu to nie wszystko i żeby uzyskać przekrojowe porównanie trzeba by skorzystać również z innych benchmarków. Mam nadzieję, że wkrótce zaczną się takie pojawiać, dzięki czemu uzyskamy pełen ogląd działania iPhone’a 7. Do tego dochodzi jeszcze jeden temat, a mianowicie codzienne używanie telefonu, którego nie da się przełożyć na żadne testy.

Źródło: PhoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona