iPhone 7 i iPhone 7 Plus być może już niedługo w wersji Jet White

iPhone 7 i iPhone 7 Plus są obecnie oferowane są w kilku wersjach kolorystycznych: złotej, srebrnej, czarnej, różowego złota oraz onyksowej. To widocznie za mało, bo mówi się, że wybór koloru najnowszych smartfonów od Apple ma być poszerzony o kolejną opcję.

Japoński portal Mac Otakara donosi, że zarówno iPhone 7, jak i iPhone 7 Plus mogą otrzymać nowy kolor „Jet White”, czyli biały onyks.

Według serwisu, informacja ta pochodzi od dostawców materiałów dla Apple, jednak jak zastrzega, „może nie być wiarygodna”. Jak z każdą tego typu rewelacją, trzeba będzie chwilę poczekać, jednak na Mac Otakara znajdowaliśmy już informacje, które później znajdowały potwierdzenie w rzeczywistości (tak było na przykład w wypadku przecieków o braku złącza jack 3.5 mm w tegorocznych iPhone’ach).

Jet White może rysować się równie mocno, jak Jet Black, jednak mało prawdopodobne, żeby odstraszyło to potencjalnych nabywców od wybrania nowej wersji kolorystycznej.

Na pewno byłoby to dobre zagranie ze strony Apple, żeby podsycić nieco zainteresowanie swoimi telefonami przed końcem roku. Firma nie byłaby jedyną, która kolorem obudowy odświeża wizerunek smartfona z kilkumiesięcznym stażem na karku. Na podobny ruch zdecydował się niedawno Samsung, zapowiadając wersję Blue Coral dla Galaxy S7.

 

źródło: Mac Otakara przez phonearena