iPhone 7 będzie dostępny również w… niebieskiej wersji? | Tabletowo.pl

iPhone 7 będzie dostępny również w… niebieskiej wersji?

Dołącz do dyskusji 0

Już nie Space Gray, ale Deep Blue. Apple podobno wprowadzi na rynek nowy kolor obudowy dla iPhone’a 7 – ciemnoniebieski. Skąd taki pomysł?

Dotychczas Apple oferował dwie zbliżone linie kolorów obudowy iPhone’a – Silver Gray i Space Gray. Nie różnią się one specjalnie od siebie, to wciąż dwa odcienie szarości. Według najnowszych doniesień firma Tima Cooka ma zrezygnować z jednego koloru (czyli Space Gray), a zamiast niego wprowadzić bardziej wyróżniający się.

Tym mocniejszym akcentem ma być Deep Blue, czyli ciemnoniebieski. Tak przynajmniej twierdzą japońskie źródła. Pozostałe kolory – Gold, Rose Gold i Silver – mają nie ulec zmianie. Niebieski iPhone – hmm, czy to nie będzie trochę dziwne?

Osobiście wolałbym powrót do wcześniejszej linii kolorów – biały i czarny, ale co ja tam wiem, w końcu faceci nie rozróżniają kolorów ;). Jedyną tezą wspierającą pogłoskę o Deep Blue jest taka, że rzeczywiście kolory Space Gray i Silver Gray niewiele różnią się od siebie. Być może więc ktoś w Apple pomyślał, że na miejsce jednego warto by wprowadzić bardziej wyrazisty kolor.

Jak będzie naprawdę, przekonamy się niebawem.

Źródło: Apple Insider

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona