iPad zamrożony w czekoladzie. Czego się nie robi dla drugiej połówki

Jak się okazuje, tablet Apple jest na tyle pożądanym urządzeniem, że niektórzy potrafią bardzo dużo zrobić, by wejść w jego posiadanie. Pewien człowiek, Stefan Magdalinski, postanowić kupić swojej żonie na urodziny iPada. Nic w tym dziwnego, w końcu jest ona wielką fanką koncernu z Cupertino. Nietypowy był jednak sposób wręczenia prezentu i pudełko, w jakim go otrzymała.

Żona domyślała się, że na najbliższe urodziny dostanie właśnie iPada, jednak w życiu nie pomyślałaby, że tak nietypowy sposób. Magdalinski postanowił zrobić swojej drugiej połówce niesamowicie wielką niespodziankę. Jaką?

Dzięki swoim znajomym ze sklepu z czekoladą znajdującego się Londynie, mógł zrealizować swój plan. Postanowił zamrozić iPada w czekoladzie tak, by dało się go przetransportować z Londynu do RPA, a po jego wyjściu w dalszym ciągu dało się go używać. Nie byli pewni czy się uda, ale postanowili spróbować. Było warto!

Trzeba również zauważyć, że iPady nie są jeszcze oficjalnie dostępne w RPA. Trzeba było więc jakoś przemycić to urządzenie z Londynu to tego właśnie kraju. I to jeszcze w taki sposób, by ukochana się o tym nie dowiedziała.

Czego się nie robi dla drugiej połówki… :)

blog Stefana i więcej zdjęć: AheadRobot