iPad z ekranem 3D – zapowiedź nowej generacji czy świetna imitacja?

CPT, jeden z producentów elektronicznych wyświetlaczy, miał swoje stoisko na targach Display Taiwan. Wśród zaprezentowanych tam urządzeń znalazły się dotykowe monitory o 21.5-calowych matrycach lub większych oraz… iPad. Dziennikarz mający do czynienia z tabletem przyznał, że urządzenie bardzo przypomina iPada pierwszej generacji w wariancie 3G. Na jego przednim panelu widać charakterystyczny przycisk Home, a z tyłu – czarną obudowę modułu 3G oraz zaklejone logo Apple.

Przewijanie zdjęć w galerii oraz reakcja na dotyk zdają się potwierdzać autentyczność tabletu znajdującego się na stoisku CPT. Jednak było w nim coś, co różniło go od znanych nam iPadówekran urządzenia obsługiwał technologię 3D z której korzystać można w specjalnych okularach. Galeria obrazów uruchomiona na tablecie zawierała kilka trójwymiarowych zdjęć, których efekt widziany przez okulary został określony przez dziennikarza jako „fantastyczny”.

Ciężko powiedzieć, czym naprawdę jest przedstawiony na powyższym filmie iPad (lub jego świetna kopia) zauważony na stoisku firmy CPT. Czy jest to jedynie imitacja czy zapowiedź technologii, którą ujrzymy w iPadzie 3? Czas pokaże.

źródło
źródło