iPad Pro z matrycą 12,9" na początku 2014 roku? - Tabletowo.pl

iPad Pro z matrycą 12,9″ na początku 2014 roku?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl iPad Pro z matrycą 12,9" na początku 2014 roku? Apple Nowości Plotki / Przecieki

Jak poinformowało „Korea Times”, rozpoczęła się produkcja tabletów Apple iPad Pro z ekranem o przekątnej 12,9”.  Spekuluje się, że wejścia na rynek możemy spodziewać się na początku przyszłego roku. Z racji tego, że są to już kolejne plotki w tym temacie, „większy iPad” staje się coraz bardziej prawdopodobny.

Póki co wszelkie informacje na temat ewentualnych parametrów technicznych modelu pozostają w sferze spekulacji. Według doniesień z tego samego źródła, istnieje możliwość, że rozdzielczość matrycy będzie zbliżona do UHD (3840 x 2160 pikseli). Sugeruje się też, że iPad Pro ma być kolejnym urządzeniem klasyfikowanym jako coś pomiędzy tabletem a pełnowymiarowym komputerem. Patrząc na ewentualną przekątną ekranu – nie ma się co dziwić.

Szczegółowa specyfikacja techniczna większego iPada nie jest jeszcze znana. Brak również informacji na temat tego, kto ma odpowiadać za produkcję wyświetlacza. Pozostaje póki co uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać kolejnych newsów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona