Apple tym razem nie omija Polski szerokim łukiem – iPad Pro w sprzedaży od środy | Tabletowo.pl

Apple tym razem nie omija Polski szerokim łukiem – iPad Pro w sprzedaży od środy

Dołącz do dyskusji 0

Na polskiej stronie Apple widnieje adnotacja, że iPad Pro pojawi się w listopadzie. Miesiąc premiery był nam jednak znany już od dłuższego czasu – dziś natomiast Apple oficjalnie potwierdziło, kiedy dokładnie będziemy mogli kupić największy tablet z portfolio firmy.

Oficjalna rynkowa premiera iPada Pro będzie miała miejsce w najbliższą środę, tj. 11 listopada, co wyłącznie potwierdza ostatnie przypuszczenia. Co ważne, tym razem Polska nie została w tyle i urządzenie będzie można kupić w tym samym terminie również u nas. Od środy urządzenie będzie dostępne w Apple Online Store, natomiast pod koniec tygodnia ma trafić do salonów stacjonarnych oraz do ofert resellerów Apple. Warto przypomnieć, że nawet gdyby sprzedaż w sklepach rozpoczynała się 11 listopada, w Polsce data ta zostałaby przesunięta o dzień – przez wzgląd na Święto Niepodległości.

Od 11 listopada iPad Pro będzie dostępny w ponad 40 krajach. Nie spodziewam się jednak, by zapasy magazynowe w każdym z nich miały być duże – nie sądzę, by ustawiały się po niego długie kolejki, a Apple powinno zdawać sobie z tego sprawę. W przeciwieństwie do iPada czy iPada mini, iPad Pro zdecydowanie nie jest tabletem dla wszystkich.

Cena iPada Pro w Polsce ma startować z poziomu 3999 złotych, o czym informowaliśmy w tym wpisie.

źródło: gsmarena, Apple

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona