iPad mini z ekranem Retina w sprzedaży od 21 listopada? - Tabletowo.pl

iPad mini z ekranem Retina w sprzedaży od 21 listopada?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl iPad mini z ekranem Retina w sprzedaży od 21 listopada? Apple Nowości Plotki / Przecieki

Od wczoraj wiemy już kiedy rozpocznie się sprzedaż iPada Air w Polsce – zarówno przez oficjalny sklep internetowy Apple (Apple Online Store), jak i przez sieć sklepów iSpot: będzie to 1 listopada w pierwszym przypadku oraz w nocy z pierwszego na drugiego listopada w drugim (dokładnie o północy w czterech wybranych sklepach w kraju). A kiedy będziemy mogli wejść w posiadanie iPada mini z ekranem Retina?

Podczas konferencji Apple nieco ponad tydzień temu nie padła konkretna data dostępności 7,9-calowego tabletu. Wiedzieliśmy jedynie, że będzie go można kupić w listopadzie – i ten miesiąc przez cały czas się przewija w dalszym ciągu. Ale kiedy dokładnie będzie go można znaleźć na półkach sklepowych?

Norbert Cała z ipod.info.pl, który o Apple wie wszystko ;), opublikował na Facebooku krótką i treściwą informację. Wynika z niej, że sprzedaż iPada mini z ekranem Retina ma wystartować najprawdopodobniej (i to jest niestety słowo klucz) 21 listopada. Zarówno na świecie, jak i w Polsce. Stwierdził, że „to podobno pewne”.

Niestety, aktualnie Apple nie potwierdza tej informacji.

Dla przypomnienia – ceny iPada mini z ekranem Retina:
– 16GB WiFi: 1699 złotych,
– 16GB 4G: 2199 złotych,
– 32GB WiFi: 2099 złotych,
– 32GB 4G: 2599 złotych,
– 64GB WiFi: 2499 złotych,
– 64GB 4G: 2999 złotych,
– 128GB WiFi: 2899 złotych,
– 128GB 4G: 3399 złotych.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona