iPad mini 2 na kolejnych zdjęciach - tym razem w kolorze space gray - Tabletowo.pl

iPad mini 2 na kolejnych zdjęciach – tym razem w kolorze space gray

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl iPad mini 2 na kolejnych zdjęciach - tym razem w kolorze space gray Apple Nowości Plotki / Przecieki

Podczas gdy my wciąż czekamy na oficjalną prezentację iPada mini 2 i iPada piątej generacji, do sieci napływają kolejne nieoficjalne informacje na ich temat. Tym razem dowiedzieliśmy się, że 7,9-calowy tablet Apple drugiej generacji prawdopodobnie będzie dostępny w nowej wersji kolorystycznej: Space Gray (na zdjęciu – na dole).

Najnowsze smartfony Apple dostępne są w wielu różnych barwach. iPhone 5S, flagowy sprzęt koncernu z Cupertino, można nabyć w trzech kolorach: złotym, srebrnym i szarym (właśnie space gray). iPhone 5C z kolei, skierowany do młodszych użytkowników, otrzymał obudowy w kolorach: zielonym, niebieskim, żółtym, różowym i białym. Jak będzie z iPadem mini drugiej generacji?

iPad mini, podobnie jak iPad 9,7″, są urządzeniami z najwyższej półki, więc nie spodziewam się, by były dostępne w więcej niż trzech wersjach kolorystycznych. Dotychczas iPada mini można było kupić w dwóch barwach: czarnej i biało-srebrnej. Wiele wskazuje na to, że nowe tablety Apple będą dostępne również w wersji szarej (space gray). A kto wie, być może jeszcze w złotej?

Wszystko stanie się jasne już prawdopodobnie w przyszłym miesiącu. Zagraniczne źródła sugerują, że premiera iPada mini drugiej generacji może mieć miejsce 15 października.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona