iPad Maxi w drugiej połowie 2014 roku? - Tabletowo.pl

iPad Maxi w drugiej połowie 2014 roku?

Dołącz do dyskusji 0

Nadal nie ma potwierdzenia czy i kiedy 12,9-calowy iPad zostanie oficjalnie zaprezentowany. W sieci jednak cały czas pojawia się na jego temat mnóstwo spekulacji. Dziś dołączyły do nich kolejne. Co więc już wiemy do tej pory?

Z przecieków dowiadujemy się o kooperacji Apple z Quantą i Foxconnem nad nowym produktem, mającym być w założeniu alternatywą dla MacBooków Pro i jednocześnie konkurencją dla zapowiadanego przez Samsunga 12,2-calowego Galaxy Note’a. Aktualnie, jeżeli wierzyć plotkom, trwają testy użytkowe prototypu – Foxconn jest firmą, która od lat współpracuje z Apple w tematach produkcji i wdrażania produktów elektroniki użytkowej na rynek, Quanta Computer z kolei specjalizuje się w produkcji laptopów i notebooków bez wliczania w ten zakres tabletów.

Niezależnie od efektów współpracy, prezentacja iPada Maxi spodziewana jest na drugą połowę 2014 roku, prawdopodobnie wspólnie z iWatch, chyba nawet jeszcze bardziej wyczekiwanym produktem Apple. Spekulacje na temat iWach trwają od dawna, z pewnością jednak Apple wykorzysta okazję i swojego iPada zaprezentuje przed Samsungiem. O Galaxy Note 12,2” mówi się bowiem, że nie zobaczymy go wcześniej jak w czwartym kwartale 2014 roku.

Tabletowo.pl iPad Maxi w drugiej połowie 2014 roku? Apple Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona