iPad czwartej generacji ze 128 GB pamięci już do kupienia w Polsce - Tabletowo.pl
Ważne

iPad czwartej generacji ze 128 GB pamięci już do kupienia w Polsce

Tabletowo.pl iPad czwartej generacji ze 128 GB pamięci już do kupienia w Polsce Apple Nowości

Pod koniec stycznia, Rafał poinformował Was o nowej wersji iPada z wyświetlaczem Retina, który wyposażony został w aż 128 GB pamięci wewnętrznej. Wówczas poznaliśmy ceny obowiązujące w Stanach Zjednoczonych, jednak dziś ów model zadebiutował na wirtualnych półkach sklepu Apple, toteż wiemy już, ile trzeba zapłacić za niego w Polsce.

Do asortymentu Apple Store dołączył iPad z wyświetlaczem Retina ze 128 GB wbudowanej pamięci, gdzie oferowany jest w dwóch wariantach kolorystycznych – białym oraz czarnym, przy czym model „Wi-Fi only” wyceniony został na kwotę 3399 złotych, zaś „Wi-Fi + Cellular” dostępny jest za 3899 złotych. W tym miejscu warto także nadmienić, iż realizacja zamówień odbywa się w ciągu 1 – 3 dni roboczych.

Gwoli przypomnienia, czwarta generacja iPada cechuje się 9,7-calowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli (Retina), szybkim i wydajnym dwurdzeniowym procesorem Apple A6X z czterordzeniowym układem graficznym, kamerą FaceTime HD, akumulatorem umożliwiającym 10 godzin pracy na pojedynczym cyklu ładowania oraz złączem Lightning.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona