iPad Air 2 rozłożony na części!

iPad Air 2 rozłożony na części!

Dołącz do dyskusji 0

Apple na swojej ostatniej konferencji zaprezentował iPad’a Air 2 i jest to tablet, który wzbudza bardzo duże emocje. Wystarczy przeczytać tekst Piotra oraz komentarze, które się pod nim znalazły. Teraz jednak warto przyjrzeć mu się nieco bliżej, a jest to możliwe dzięki ekipie iFixit, która rozebrała go na części. 

Najpierw zobaczcie film, na którym można przyjrzeć mu się bliżej:

Dowiadujemy się z niego, że iPad Air 2 został wyposażony w 3-rdzeniowy procesor Apple A8X o taktowaniu 1,49 GHz oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Możemy też oczywiście zobaczyć jak połączone są wszystkie elementy, ale na pewno zainteresuje Was fakt, że posiada on baterię o pojemności 7340 mAh. Ma ona pozwolić na 10 godzin pracy. Ocena iFixit jeśli chodzi o możliwość samodzielnej naprawy to tylko 2.

Jeśli jesteście zainteresowani tym urządzeniem to na pewno ucieszy Was informacja, że w najbliższych tygodniach trafi on do oferty T Mobile.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona